Günün Sözü :  
 Tüm Köy Halkımızın Ortak Paydası; Birliğin Ve Beraberliğin Sesi Yedibölük Köyü Sitesine Hoşgeldiniz.
Unutmamak ve Unutturmamak Adına

   

YEDİBÖLÜK KÖYÜ

Kapat Anılarla Yedibölük

Kapat Ağıt

Kapat Dedelerimiz

Kapat Etkinliklerimiz

Kapat Folklör Ekibimiz

Kapat Geleneklerimiz

Kapat Köy Haritası

Kapat Köy Mühtarlığı

Kapat Köy Nufusu

Kapat Köy Resimleri

Kapat Köy Slayt

Kapat Köy Tarihi

Kapat Köyümüzün Sanatçıları

Kapat Semtlerimiz

Kapat Soyadlarımız

Kapat Yedibölü Köyü Kültür Merkezi

Kapat Şiran Köyleri

DERNEKLER

Kapat 9.Kamp Resimleri

Kapat Cumhurbaşkanlığı seçimleri

Kapat Fiesch Resimleri

Kapat Gençliğimiz

Kapat Katilim Formu

Kapat Kuspo Kampi Resimleri

Kapat PROJELERİMİZ

Kapat İsviçre Derneği

SAYAÇ

   Ziyaretçi

   şu An Bağlı

TAKVİM
GAZETE
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
1 Katılımcı
EDİTÖRLER KÖŞESİ
Kemal.jpg
Kemal DemirciİNFO
news.gifHABERLER


KAMPA KATILIM FORMU - yapımcı: Yedibölük 21/01/2018 @ 23:15

KAMPA KATILIM  FORMU

19-20-21 Mayis 2018  Oberland bölgesi LENK köyü KUSPO tesislerinde Yedibölük Köyü Bahar  kampına katılımın netleştılılmesı ona göre organize olmak bir kurum için  hem ciddiyet hemde proğram açısında bir gereklılıktır.

 

Bu kampa katılacak üyelerımızden mutlaka bu ankete cevap vermeleri bir sorumluluk  gereğidir.

 

Bu iki günlük kampa katılacak arkadaşlar engeç  15 Nisan kadar dernek posta adressesine cavap vermekle yükümlüdur. Kampimizin giderleri katilan arkadaslarimiz tarafinda karşılanacaktır. Dernegimiz sadece organizde sorumludur.

            Kamp günü ve son saat gelenler kamp koşulu katılım durumu göz önünde bulundurulacak ona göre hareket edilecektır. Habersiz gelenler kampta yer sorunu çözülmese geri dönmeleride  mümkün olabilir.

Tüm kamp iştırakcılarımızın  bu ankete mutlaka cavap vermelerı gerekır. Aşağıda kare içine alınan kısmın kesılerek bizlere gönderınız.

 

Kampa  katılanın bildirim formu

 

Adı ve soyadı   D. Tarihi               =……………………………………

 

Baba adı                                       =……………………………………

 

Kaldığı     Ülke                             =……………………………………

 

Oturduğu   Kanton                      =…………………………………...

 

Kaç kışı ile katıldığı                   =................................................

                         Adı D- Tarihi      =…………………………………..

                                                    =…………………………………..

                                                    =…………………………………..

                                                    =…………………………………..

                          

0-6 Çocuklarla katılıyorsunuz.   =………….............

                             Adlar               ı=………………………...............

                                                     =………………………................

                                                     =………………………................

 

Kampa katılacağımı bildiriyorum ve imzaliyorum.

 

Yer ve tarih                                                                                                          İmza

………………………………..                                                                   …………………………........ 

 

   


9. Bahar kampi - yapımcı: Kamp Bildirisi 12/12/2016 @ 19:47

9. YEDİBÖLÜK KÖYÜ BAHAR KAMPI

Bu etkinliğimizde toplumumuzun bir araya gelecek olması bizleri sevindirmektedir. Kampımıza evlilikten dolayı köy dışına çıkan kızlarımız damatlarımız ve yengelerimiz ve dernek üyesi olmayan tüm köylülerimiz de davetlidir. Ayrıca tüm gençlerimiz de kampa davetlidir, Gençler kendi proğramlarını kendileri yapacak ve kendilerine uygulamada özerklik sağlanacak, gençler için ayrı bir blok kiralanacaktır. Kamp kurallarına uyulmasına ve yapacağımız etkinliklerde beraber hareket edilmesine özen gösterilecektir.

Oberland bölgesi Lenk köyünde Kuspo tesislerinde olacaktır. Kamp yeri doğa ile iç içedir. Coğrafi güzelliği yemyeşil bitki örtüsü ve çiçeklerin süslediği bir mekândır. Bu iki günlük kampa katılacak arkadaşlar en geç 15 Nisan’a kadar anketi dernek posta adresine göndermeleri veya görevli arkadaşlara ulaştırmaları gerekmektedir.

Derneğimiz sadece organizasyondan sorumlu olup kamp giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Kampın günlük ücreti; sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve yatak ücreti, Açık ve kapalı havuz,Spor salonu, Toplantı salonu ücrete dâhil Kampımız 1 Blok ve 4 ve 2  yataklı odalar şeklindedir. Ücretler 0-6 yaş çoçuklar üçresizdir , 6-16 yaş 58 Fr. 16 yaş üstü 68 Fr.

Kampımız 19 Mayıs Cumartesi  günü saat 12.00 da öğle yemeği ile başlayıp 21 Mayıs Pazartesi  sabah kahvaltısı ile sona erecektir

Gelecek arkadaşların kişisel temizlik malzemeleri, Rahat giysiler, kazak ve serin havada giyinilebilecek giysiler, yürüyüş için dağ ayakkabıları almaları gerekir. Spor yapmak isteyenler için kum voleybol sahamız mevcuttur. Bisiklet kullanmak isteyenler için oldukça uygun bir bölgedir. Hava koşulları göz önünde tutularak havuza girmek isteyen arkadaşlar bir günlük havuz masrafı da fiyatlara dâhildir gitmek isteyenler ona göre hazırlansınlar. Ayrıca sırt çantası, şapka, güneş gözlükleri, fotoğraf makinesi vb eşyaların da alınması tavsiye edilir.

Bu sene bir yenilik Saun ve Fitneste kulanılacak. Uff.  çelik kasanin olmasi arzü edilirse  paranızı bıraka bilirsiniz. Ayrıca yatak odalarımızda dolaplar var arzu edenler kilit getire bilirler.

Emekliler emekli kimliklerini, çalışanlar UNIA kimlik kartlarını yanında bulundurmalari iyi olur. Kamp alanına dışarıdan alkol ve yiyecekler getirilmeyecektir.

 

Saygılarımızla


                                              
Dernek Yönetim KuruluYılbaşı mesajı - yapımcı: kemal 11/02/2016 @ 21:14

Sayın Üyemiz

 2016  Yılı mazlum halklar açısından bir kara yel gibi geldi koca bir yıl. Ardında acılar ve ağıtlar bırakarak.....Gitsin gelmesin kötü yıllar, kan ve zülüm yıllar. Dem ola devran döne. Çarkı pervaz güzellikler getire, aydınlıklar getire. Cümle mazlumun yüzü güle. DEM OLA DEVRAN DÜNE, Müjdeler getire seher yeli!....

Yine gurbet ellerinde makinaların bir parçası ve ağır iş koşullarında yıpranarak bu yılı geride bıraktık. Bu yeni yıla umutlarla girmek hepimizin arzusu olsa da bize dayatılan yaşam koşulları maalesef kendi döngüsünde dönmeye devam ediyor.

Alevi inancını savunma , Ana dilde eyitim ve demokrasi  talebimiz  bu süreçte yine rafa kaldıran yeşil faşizmin tüm uygulamaları bizleri ürkütse de her şeye inat umutlarımız var olmaya devam edecektir.

Mazlüm kürt halkına uygulanan top yökün soy kırım bütün hızıyla devam etmekterır. Çığlığın ayuka çıktığı bu karanlık günlerde faşist  devlet ten bir gün  hesabı sorulur elbet. Bu vesileyle yeni yılınızın sağlık ve mutluluklar getirmesini temeni ediyoruz.

2016 Yılı barışa ve toplumumuzun birlik beraberliğini sağlamasına vesile olmasını temenni ediyoruz.

 Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

 Üye yıllık aidatlarını en geç nisan ayı sonu itibariyle üye aydatlarını  bankaya yatırmaları önemle rica olunur. Posta’ya ödediğiniz aidatlarda kesinti yapıldığı için aidatlar tam olarak dernek kasasına gelmemektedir. Çıkardığımız Üye tanıtım kartı ile bankaya gidildiğinde banka direk adınıza dernek kasasına aidatınızı aktarılır.  

Saygılarımızla

 

         UBS Bankası

         İBAN CH82 0023 3233 6402 7840 P

         Konto-No 233-640278.40P

 

                                                                  Yönetim Kurulu


Gençlere verilen plaket - yapımcı: Yedibölük 21/11/2014 @ 23:27


15.11.2014 Basel Burcu Düğün Salonu Yedibölük Köyü Üniversitelilerle  Dayanışma Gecesi’ne katılan  Ve İsviçrede Üniversiteyi bitiren ve plakat verilen gençlerimiz listesi

1: Kazim Çamyurdu,Ekonomist

2: Şahin Demirci, Makina Mühendisi

3: Eylem Demirci,Gazeteci

4: Engin Demirci,Mimar

5: Pınar Demirci,160; Avukat

6:Gökhan Sarı Elekronik

7:Serkan Çamyurdu, Sosyolog

8: Elif Çamyurdu, HukukEkonomisti

10:Nurten Kaya, Ögretmen

11:Sibel Kaya, Avukat

12:Meral Cam,Ekonomist

13:İsabelle Schulte Tenckhoff Çamyurdu, Prof.Dr.

14:Nevzat Sari, Doktor

15:Ebru Camyurdu, Hukukcu

16: Dilek Koc, Ekonomist

17: Cihan Gedik,Kimya

18: Gurkan Kaya, Ekonomist

19: İbrahim Demirci Turizim

Gece Tertip Komitesi, Yönetim Kurulu


Adres Beyan Formu (B), Cumhurbaşkanlığı seçimleri Duyuru Metni - yapımcı: Yedibölük 29/06/2014 @ 00:56

T.C.

BERN  BÜYÜKELÇİLİĞİ

Lombachweg 33, 3006-Bern, Tel:031-3597080,

E-posta:konsolosluk.bern@mfa.gov.tr, Web:www.bern.be.mfa.gov.tr

           

 Değerli Vatandaşlarımız,

 

1)      18 Mayıs 2012’de yayımlanarak yürürlüğe giren, 6304 Sayılı “Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”la yurtdışındaki seçmenlerin, milletvekili genel seçimi, Cumhurbaşkanı seçimi ve halkoylamasında bulundukları ülkelerde oy vermeleri hüküm altına alınmış olup, 2014 yılı yaz aylarında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın bulundukları ülkelerde ilk kez oy kullanmaları mümkün olabilecektir.

 

2)      Bu çerçevede;

 

§  Büyükelçiliğimiz görev bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın seçimlerde oy kullanabilmeleri için “Yurtdışı Seçmen Kütüğü”ne kayıtlı olmaları gerekmektedir.

 

§  Vatandaşlarımızın “Yurtdışı Seçmen Kütüğü”ne kayıtlı olup olmadıklarını Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı’nın internet sitesinden (https://www.ysk.gov.tr) kontrol etmeleri mümkündür .

 

§  Yurtdışı Seçmen Kütüğünde kaydı bulunmayan vatandaşlarımızın 2 Temmuz 2014 Türkiye saati ile saat 17.00’ye kadar Büyükelçiliğimiz Konsolosluk Şubesine şahsen veya posta yoluyla başvurarak adres beyanında bulunmaları gerekmektedir. Sözkonusu tarihte nihai seçmen listeleri ilan edilecektir. Listede yer almayan  seçmen niteliğini haiz vatandaşlarımız, 9 Temmuz 2014 tarihine kadar temsilciliklerimiz aracılığıyla Yurtdışı Seçim Kurulu’na iletilmek üzere başvuru formunu, temsilciliklerimize şahsen başvurarak doldurabilecektir. 2-9 Temmuz 2014 tarihleri arasında adres beyanı başvuruları şahsen yapılabilecek, posta ile yapılan müracaatlar ise dikkate alınmayacaktır.

 

§  Bern Büyükelçiliğimiz görev bölgesini oluşturan Bern, Jura, Nidwalden, Obwalden, Solothurn, Ticino ve Uri Kantonlarında ikamet eden vatandaşlarımızın 31 Temmuz 2014 – 3 Ağustos 2014 ile 17-20 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılacak seçimde “Lombachweg 33, 3006 Bern” adresinde bulunan Büyükelçiliğimizde oylarını kullanmaları mümkündür.

 

Yurtdışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlarımızın oy kullanmak için randevu almaları gerekmektedir. Oy verme günleri iki zaman dilimine bölünmüş olup (08.00-12.30; 12.30-17.00), “SEÇSİS Oy Verme Günü Belirleme Sistemi”nden (Sistem) istenilen gün ve saat dilimini seçmek mümkündür. Sözkonusu işlem 21 Temmuz 2014 (Türkiye saatiyle 08.00’de başlayacak) ile 25 Temmuz 2014 (Türkiye saatiyle saat 17.00’de sona erecektir) tarihleri arasında yapılabilecektir.

Oy verme gününü belirlemeyen seçmenler için oy verme gün ve saat aralığı ile oy kullanacakları sandıklar Sistem tarafından belirlenecektir.

Yüksek Seçim Kurulu ilgili kararında, belirlenen oy verme gününde oyunu kullanamayan seçmenlerin, sadece gümrük kapılarında kurulan sandıklarda oylarını verebilecekleri belirtilmektedir.

§  Vatandaşlarımızın oy kullanmaya gelirken T.C. Kimlik Numaralarını gösteren nüfus cüzdanlarını veya pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

§  Vatandaşlarımızın bulundukları ülkelerde kurulacak sandıklarda oy kullanmalarının yanısıra, gümrük kapılarımızda aşağıda sunulan tarihlerde oy kullanmaları da mümkündür.

 

            Gümrüklerde birinci tur oy verme işlemi : 26 Temmuz 2014 - 10 Ağustos 2014

      Gümrüklerde ikinci tur oy verme işlemi  : 17 Ağustos 2014 - 24 Ağustos 2014

 

3)      Seçimlerle ilgili olabilecek gelişmeleri takip edebileceğiniz güncel duyurularımız Büyükelçiliğimiz web sitesi ve facebook sayfasında yayınlanmaya devam edilecektir.

            Saygıyla duyurulur.

 

T.C. Bern Büyükelçiliği
Not: Tüm üyelerimiz ve seçime ilgi duyan herkese sitemizde yayınladığımız Adres Beyan Formu (B), Cumhurbaşkanlığı seçimleri  Duyuru Metni Kendimizi ifade etme anlayışı gereği bir hizmet olarak sunuyoruz.düyrülür 
8.Yedibölük Köyü Bahar Kampın Değerlendirmesi - yapımcı: Yedibölük 13/06/2014 @ 23:43

 8.Yedibölük Köyü Bahar Kampın Değerlendirmesi

 8.Yedibölük Köyü Bahar Kampimiz Coşku İle Sonuçlandi.

 Kapitalist sermaya toplumu tohüm gibi savusduğu böylesi bir dömende toplumu diri be birlikte tutmak bir zorunluluktur. Kapitalist yoz kültür toplumu makinanın bir parçası haline getirerek onları daha rahat somürmenin gayreti içindedir.Toplumun giderek bencilleştiği ailelerenin dağıldığı, İnsanın toplumla, aileile ve giderek kendisiyle yabancılaştığı böylesi bir süreçte sosyal ilişkilere nakadar önem verilmesi gerektiği ortadadır. Böylesi bir dönemde yedibölük köyü isviçre derneğimiz üyelerini bir arada tutma ve sosyal ilişkilerini geliştırme ve köy halkınımızla kampı örgütlemek dahada anlamlı kılmaktadır.

Kampımıza katılan tüm yedibölük halkı memün olarak ayrılmaları bizler için önemli bir olgudur. Her seferinde kampa katilimin çoğalmasi başarimizin başka bir kanıtıdır.

Kampımıza gelmek isteyipte gelmiyenlarinde büyük bir firsati kaçirdiklari bir gercektir.

Mevsimsel yani sezon değişimi malefetine rağmen programda bir değişiklik olmadi çünk A programından B progamına geçtik ve ugulandı.

29 Mayıs akşamı Emine Sarıaslan ın sunduğu  yurt dışında yaşiyen biz emekçilerin sorunu olan emeklilik, çifte emeklilik ve malülen emeklililik  konulu sunum gerçekleştırıldi.

 İsviçrenin ünlü Saas-Fee tatil ve kayakmerkezi köyüne 30 mayıs günü gezi yapıldı.

30 Mayıs akşamı ev kazaları ve çocuk bakımı konulu sunum yapıldı. Emine Sarıaslan İsviçre azınlıklar komusiyonunda görevi bir kadro. Kendısi  azınlıklar sorununda uzman bir insan

31 Mayıs leukerbad köyün  Burgerbad Termalleri ve Gammi dağaına iki gurup halinde hareket edildi. Katılımcıların özgür iradesi ve isteğine bırakıldı.

Tüm katılımcıların öneri ve istekleri göz önünde buldurularak programı onay alınarak uygulanması tüm insanların katılımcı olması sağlandı.

8. Kampımız tüm sifon halkımızla kucaklaşma ve ortak anıların yaşanmasına vesile olmuştur. Tüm katılımcıların büyük bir zefk aldığı ve içlerinde geldiği gibi davrandıkları samimi bir ortamda gerçekleşmiştır.

31 Mayı akşamı kampımız değerlendirmesi yapılmiş genel çoğunluk kampın başarılı geçtiği ve bu kampların gelenekselleştırılmasının devam edilmesi gerektiği beyan etmiştır.

Gençler kampa katılım çok az olmuştur. Gerek katılımın yüksek tütülmasi gerek  tüm gençlerin nasıl örgütlenecekleri ve gelecekte neler yapacaklarını konuşarak ortak tavır sergileme için görüş alış verişinde bulundular.

Yönetim kurulumuzun önümüzdeki dönem faliyeti olan 15.11.2014 Basel  Burcu düğün salonunda Yedibölük köyü üniversiteli gençlerle dayanışma gecesi hedefini ve programını   gerekse  geceye katılım  konusu üyelerimizle konuşuldu.

Kampın başka bir görevide katılan aileler kaynaşması oldu buda gelecek kampların daha kalabalık ve verimli olacağı anlamına gelmektedır.

Kampımıza katılan tüm arkadaşların köyümüzün sorunlarına düyarlılık göstererek sorunlarmızı tartıştık.

Birdahaki kampta görüşmek dileğile kampımız sona ermiştır

Tüm katılımcı köy halkımıza teşekürler diliyoruz

 

Saygılaımızla 31 Mayıs 2014 Fiesch

 

                                              Dernek Yönetim Kurulu


13.OLAĞAN GENEL KURUL İLANI - yapımcı: yediboluk 10/04/2014 @ 20:26

GÜMÜŞHANE İLİ ŞİRAN İLÇESİ YEDİBÖLÜK KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 
13.OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
Derneğimizin 13.Olağan Genel Kurulu 20 Nisan Pazar Günü saat:13:00'de Karlıktepe Mahallesi Fahrikorutürk Caddesi Metal Sokak No:8 Kartal/İstanbul adresindeki Dernek Merkezinde aşağıdaki gündem ile yapılacaktır.Belirtilen günde çoğunluk Sağlanamadığı takdirde 27.04.2014 Pazar Günü Saat:13:00'de aynı yerde çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır. 
Sayın üyelerimiz toplantıya katılmaları saygıyla rica ederim.
Yönetim Kurulu Başkanı Şahverdi Sarı 
GÜNDEM
1-Açılış ve Yoklama2- Kongre Başkanlık Divanı Seçimi 3- Saygı Duruşu,4-Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması 5-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrası 6-Dernek Tüzüğününde yapılacak olan değişimin görüşülmesi 7- Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi 8-Dilekler ve Temenniler 9- Kapanış 

9. Genel Kurul - yapımcı: kemal 09/03/2014 @ 20:54

 1015944_726768174024454_265103408_o.jpg

9.Genel Kurulumuzda Seçilen Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri

Sayın Üyemiz

 

         1 Mart 2014  Fransa`nın Saint- Louis de  bulunan Alevi Kültür Derneği (AKM) 

 9.Genel kurulumuzun  duyarlı üyelerimizin katılmı ile  başarılı bir şekilde sonuçlanmiştır. Genel kurulumuz yeni yönetim ve denetim kurularını belirliyerek, dilek ve temenilerle  genel kurulunu sonuçlandırırılmıstır.

Genel kuruldan sonra yönetim kurulumuz ilk toplantısını yapmiştır.

 Toplantı Gündemi

 1=Genel kurulun kısaca değerlendirilmesi.

2=Yönetim kurulun görev bölümü.

3= Önumüzdeki dönem faliyetleri.

a)     Derneğimizin ticaret odasında çıkartılması karari.

b)    Fiesch Yedibölük köyü bahar kampı.

 

9.Genel kurulumuz genel olarak olumlu  geçtiği temel görüş olmuştur. Ancak baselde beklenen katılımın olmaması olumsuz olmuştur. Divan oluşumunda yaşanan sıkıntı olumsuz olmuştur 23 senelik bir derneğin yaşamaması gereken bir eksiklik olarak belirlendi. Diğer bir eksiklik bayanların  ve gençlerin katılımı az olması olmuştur.

 

Yönetim Kurulu Üyelerin Görev Bölümü

 

Dernek Başkan = Hasan Gedik

         Dernek  Sekreteri = Kemal  Demirci

         Mali  Sekreter = İbrahim  Çamyurdu

         Başkan Yardımcısı =Rasin Demirci

Örgütlemeden Sorumlu = Sebahattin  Kaya

 

9. Genel kurulumuz derneğimiz ticaretle üğraşmadığında  gereksiz bir masraf taşkil eden ticaret odasinda kalmanın yersizliğini dikkata alarak ticarat odasında çıkmayı  kararı  almıştır.

8. Fiesch Yedibölük köyü bahar kampın katılımı artırmak ve dernek üyelerimize küçükte olsa bir hizmet sunmak için kampa  akatılacak dernek üyelerine aile başına toplamda 70 fr ve aile ile beraber yaşiyan 16 ile 20 yaş arasındaki gençlere 20 fr dernek yardım yapacaktır.

Tek kişilik bekar ve dul  üyelerimize 35 fr mali yardım kararı almıştır

Sosyal bir kurum olmanın gereklerini yerine getirmek için bir  başka yenilik İsviçre ve çevresinde oturan dernek üyeleri ve köy halkımızdan yüksek okula giden gençlerimize sınırlı bir sefere masus burs verilmesi.

 Derneğimiz  yüksek okulu bitirirmiş gençler için geçmişte bir şeyler yapmadı. Bu eksiğini gidermek için geçte kalmiş olsakta onlara birer hediye alarak  pratik bir adımın atılması ve gönüllerin alınıp toplumun yanlarında olduğunu his etirmek ve bundan sonra bu sosyal duruşu devam etirmektır.

 Dernek üye  aydatların değişmediğinde aydatlar olduğu gibi devam etmektedir yani aileler 100 fr bekar ve dul üyelerimiz tek kişilik aydat olan 50 fr  en kıs zamanda yatırmalarını ve aşağıda dikat çektiğimiz gibi banka üzerinde ödemelerini yapmalarını diliyoruz.

 Tüm üyelerimize önemle duyurulur 2011 yılından itibaren başlayan ve bundan sonra da devam edecek olan üye yıllık aidatlarını bankaya yatırmaları önemle rica olunur. Posta’ya ödediğiniz aidatlarda kesinti yapıldığı için aidatlar tam olarak dernek kasasına gelmemektedir. Çıkardığımız üye tanıtım kartı ile bankaya gidildiğinde banka direk adınıza dernek kasasına aidatınızı aktarır.  İşlem oldukça kolaydır.

Aşağıda derneğimizin adresi mevcuttur.

Üye tanıtım kartını kaybeden arkadaşlar yönetimle bağ kurarak kart talebinde bulunabilirler.

 

 Saygılarımızla.

 

         UBS Bankası

         İBAN CH82 0023 3233 6402 7840 P

         Konto-No 233-640278.40P

                                                                 

                                                        Yönetim Kurulu

 


Kampa Katılanların Listesi - yapımcı: kemal 02/04/2013 @ 23:28

Le Persone che parteciperanno al campo

Nome, Congnome, di nascita

 

1:  Kemal   Demirci. 20.05.197

2: Yosma  Demirci  11.08.1963

 

3:  Aliyerli  Demirci  01.01.1955

4:  Seher      Demirci  6.12.1959

 

5:  Cemal   Demirci  15.02.1962

6: Hamide  Demirci 04.04.1965

 

7:  Rasim   Demirci   03.06.1961

8:  Songül  Demirci   02.02.1961

 

9:  Fuat Serdar Çamyurdu.1956

10: Hebinar Çamyurdu 01.04.1962

 

11:  Celal  Sarı 1962

12:  Sirma  Sari 1963

 

13:  Hasan Gedik 1964

14:  Cevahir Gedik 1966

 

15:  Eren  Gedik   19-10.2002

16:  Teber  Çamyurdu  28.03. 1960

 

17:  Ibrahim Çamyurdu 1960

18:  Cevahir Çamyurdu1961

 

19:  Haydar Demirci 01.01.1956

20:  Nazmiye demirci 01.01.1954

 

21:  Cemal Demirci   1950

22:  Kudret Demirtci 01.05.1954

 

 

23:  Halis Yegen  25.05.1960

24: Guleser Yegen 08.03.1963

 

25:  Fuat Kaya  03.01.1981

26:  Feda Gedik 28.05.1992

 

27:  H.Ibrahim Demirci 1952

28:  Eylem Demirci  15.07.1974

 

29:  Ferhat Demirci 24.05.1992

30 : Tarık Çamyurdu  08.07.1981

 

31:  Zeynel Gedik 20.04.1052

32:  Çiçek  Gedik 12.04.1956

 

33:  Cihan Gedik  27.10.1990

34:  Nurhan Gedik  23.06.1995

 

35:  Celal Çam 1953

36:  Pambuk Çam 20.05.1958

 

37:   Izzet Demirci 01.05.1961

38:   Zöhre Demirci 20.05.1967

 

39:  Fevzi Dursun  04.03.1965

40:  Şenol  Dursun 14.09.1984

 

41:  Meral Gökçin 12.11.192

42:  Ares Gökçin  15.02.2010

 

43:  Ozgül Sarı  02.01.1983

44:  Engin Çamyurdu 06.04.1979

 

45:. Cemal Sari 1950

46:  Zarife Sari 02.03.1954

 

47: Necati Camyurdu 11.01.1970

48: Yeter Camyurdu 15.01.1970

 

49: Seren Camyurdu  01.07.1998

50: Duygu Camyurdu  06.12.2003

 

51: Nuray Yuce  25.02.1977

52: Ilkay Yuce  26.02.1997

 

53: Nilay Yuce  07.05.2001

54 : Dilay Yuce   22.11.2002

 

55: Erdem Demirci 20.06.1984

56: Serkan Demirci 20.12.1984

 

57: Asker Çamyurdu  1955

58:  Kadrıye Çamyurdu  1950

 

59: Salim Gedik  02.02.1966

60: Gulten Gedik  11.05.1973

 

61: Feda Gedik 28.05.1992

62: Kibar Çamyurdu  02.02.1963

 

63:  Büket  Çamyurdu  07.12.2000

64:  Hülya  Sarıtoprak  05.10.1975

 

65:  Ozan  Sarıtoprak 02.03.1995

66:  İsyan Sarıtoprak 02.03.1995

 

67:  Selahattin Kaya  08.08.1964

68:  Suzan Kaya  10.01.1974

 

69:  Elif  Gedik 03.07.1982

70:  Baran  Gedik  02.08.2005

 

71:  Berkay  Gedik 10.05.2008

72: Özlem  Karakaya  19.12.1977

 

73 : Arvim Karakaya  29.04. 2011

74:  Cemal Çamyurdu  26.01.1973

 

75:  Mehmet Çam   01.01.1960

76:  Zeytin Çam      06.03.1953

 

77:  Ebru  Çamyurdu  14.04.1985

78:  Eda Demirci  20.04.1986

 

79:  Oben  Demirci  11.09.1995

80:  Murat  Demirci    1961

 

81: Gülüzar  Demirci  02.02.1961

82: Muzzaffer Koç   1967

 

83: Çilem Demirci Gülaçti  20.09.1985

84:  Özgür Sarı      20.05.1985

85: Lalizar Demirci 29.08.1985
86: b. Alena Çamyurdu 06.12.2002

Duyarlı köy halkımıza candan teşekürler
Yönetim Kurulu

KAMPA KATILIM FORMU. - yapımcı: kemal 07/02/2013 @ 21:51

KAMPA KATILIM  FORMU.

 

            18-19-20 Mayis 2013  Oberland bölgesi LENK köyü KUSPO tesislerinde Yedibölük Köyü Bahar  kampına katılımın netleştılılmesı ona göre organize olmak bir kurum için  hem ciddiyet hemde proğram açısında bir gereklılıktır.

Bu kampa katılacak üyelerımızden mutlaka bu ankete cevap vermeleri bir sorumluluk ve bir duyarlılık gereğidir.

Bu iki günlük kampa katılacak arkadaşlar engeç  15 Nisan kadar dernek posta adressesine cavap vermekle yükümlüdur. Kampimizin giderleri katilan arkadaslarimiz tarafinda karşılanacaktır. Dernegimiz sadece organizde sorumludur.

            Kamp günü ve son saat gelenler kamp koşulu katılım durumu göz önünde bulundurulacak ona göre hareket edilecektır. Habersiz gelenler kampta yer sorunu çözülmese geri dönmeleride  mümkün olabilir.

Tüm kamp iştırakcılarımızın  bu ankete mutlaka cavap vermelerı gerekır. Aşağıda kare içine alınan kısmın kesılerek bizlere gönderınız.

 

Kampa  katılanın bildirim formu

 

Adı ve soyadı           =……………………………………..

 

Baba adı                   =………………………………………

 

Kaldığı     Ülke         =………………………………………

 

Oturduğu   Kanton  =…………………………………

 

Kaç kışı ile katıldığı =…………

                           Adı =…………………………………

                                =…………………………………

                                =…………………………………

                                =…………………………………

                          

6 Yaşın altında ve 6 yaşında kaçtane  çocuklarla katılıyorsunuz.=………….

                             Adları=………………………..

                                      =……………………….

                                      =………………………..

 

Kampa katılacağımı bildiriyorum ve imzaliyorum.

 

Yer ve tahri                                                                                                 İmza

………………………………..                                                                   ………………………… 

 

   


İlk SayfaÖnceki [ 1 2 3 4 ] SonrakiSon Sayfa

Gımgımın Adı , Halkı ve Bazı Köy Adlarının Tarihi Kaynakları

PİR SULTAN ABDAL
ÜYE GİRİŞİ

Tekrar Giriş Yap
---

Kullanıcı Adı:

Gizli Kodunuz (Şifrenizdir - Kimliğinizle Bağlantılı- Unutmayınız)


 Üye Sayısı 127 üye


Bağlı Kullanıcılar

( Hiçkimse )
ANKET
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
 
Iyi
Daha iyi olabilir
Normal
Olumsuz
Sonuçlar
SPONSOR
GÜNCEL HABER

RSS GÜNCEL HABER
^ Top ^